17

sty

TUMW nie odpuszcza w sprawie torowisk »

Komunikacja

List w spawie torowisk złożony 20 grudnia 201120 grudnia 2011 r. złożyliśmy u Jarosława Krauzego, przewodniczącego Klubu Radnych Rafała Dutkiewicza, pismo z prośbą o zgłoszenie poprawki do budżetu, zwiększającej nakłady na poprawę stanu technicznego torowisk tramwajowych. Kilka dni później otrzymaliśmy odpowiedź słusznie wskazującą, że wniosek nasz złożyliśmy po terminie upływającym 15 grudnia i w związku z tym nie może być on już rozpatrzony.

Przewodniczący jednakże nie uwzględnił faktu, że było to już nasze trzecie pismo w tej sprawie. Jeszcze w październiku podobny list dostało dwoje Radnych z Klubu Rafała Dutkiewicza zajmujących się tym tematem – pani Urszula Wanat jako Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów oraz pan Jan Chmielewski jako Przewodniczący Komisji Komunikacji i Ochrony Środowiska. W listopadzie ponowiliśmy swój postulat w kolejnym piśmie, które również zostało wysłane do pani Urszuli Wanat i pana Jana Chmielewskiego.

Nasze pismo nie było więc złożone zbyt późno – Radni zajmujący się budżetem i torowiskami otrzymali je ponad dwa miesiące przed upływem terminu składania wniosków. Obecnie poprosiliśmy Przewodniczącego Jarosława Krauzego o wyjaśnienie, jakimi kryteriami kierował się Klub Rafała Dutkiewicza, nie wnioskując o zwiększenie nakładów na poprawę stanu technicznego torowisk. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź i liczymy, że torowiska dotrwają do roku 2013.

Odpowiedź w sprawie torowisk z 27 grudnia 2011List w spawie torowisk złożony 16 stycznia 2012

Odpowiedź pana Jarosława Krauzego z 27 grudnia 2011 r. i nasze kolejne pismo złożone 16 stycznia 2012 r.

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
TUMW nie odpuszcza w sprawie torowisk, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia - Tumw.pl - Wszelkie Prawa zastrzeżone
kontakt@tumw.pl