9

lis

Prezydent unika odpowiedzi w sprawie kolejki »

Komunikacja

Rafał DutkiewiczW liście z dnia 12 września 2012 roku skierowanym do prezydenta Rafała Dutkiewicza zapytaliśmy o to, dlaczego z budżetu miasta ma być finansowana kolejka gondolowa – a bardziej funkcjonalna kładka już nie – oraz jak wyglądają analizy funkcjonalne i kosztowe obu konkurencyjnych inwestycji, o ile zostały zrobione.

Pod tym linkiem znajdziesz list TUMW z pytaniami w sprawie kolejki z 12 września 2012 roku. 

18 października otrzymaliśmy odpowiedź sygnowaną przez wiceprezydenta Wojciecha Adamskiego, którą – co stwierdzamy z przykrością – trudno jest nazwać odpowiedzią.  W liście wiceprezydenta, poza kilkoma ogólnikami i powszechnie znanymi informacjami, które od dawna pojawiały się w prasie, nie ma ani słowa na temat konkretnych zagadnień, które poruszyliśmy w siedmiu punktach.

Mając to na uwadze, 12 listopada br. zwróciliśmy się z pisemnym wnioskiem do Przewodniczącego Komisji Komunikacji i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej Wrocławia, Pana Jana Chmielewskiego, aby na najbliższym posiedzeniu Przewodniczący lub inni członkowie komisji zwrócili się do przedstawicieli Urzędu Miejskiego Wrocławia o wyczerpujące informacje dotyczące wskazanej inwestycji, korzystając również z pytań sformułowanych w naszym piśmie.

Do Jana Chmielewskiego


Skan „odpowiedzi” wiceprezydenta Wojciecha Adamskiego:

Odpowiedź W. Adamskiego

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (7 votes cast)
Prezydent unika odpowiedzi w sprawie kolejki, 10.0 out of 10 based on 7 ratings

Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia - Tumw.pl - Wszelkie Prawa zastrzeżone
kontakt@tumw.pl