18

mar

List poparcia dla inicjatywy Radnych »

Estetyka

pismo_radni_Kuczynski„Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia pragnie wyrazić swoje zdecydowane poparcie dla inicjatywy radnych: Krzysztofa Bramorskiego i Piotra Kuczyńskiego dotyczącej ochrony przed dewastacją unikatowego budynku Komendantury Wojskowej przy ul. Gajowickiej.

Z wielkim uznaniem przyjmujemy ponadpolityczne porozumienie, wyrażające dbałość o wrocławskie dziedzictwo. Cieszy nas społeczna postawa wrocławskich radnych, wyrastająca z poszanowania zabytków, które wciąż – co jest zaskakujące – nie podlegają wystarczającej ochronie prawnej.”.

List o takiej treści otrzymali: Przewodniczący Rady Miejskiej Wrocławia Jacek Ossowski, Radny Krzysztof Bramorski i Radny Piotr Kuczyński. Jest to nasz głos w sprawie planowanej dewastacji koszarów Salvisberga przy ul. Gajowickiej. Można o niej przeczytać na tuwroclaw.com: Radni do żołnierzy: nie oszpecajcie sztabu przy Gajowickiej, na wroclaw.gazeta.pl: Radni zwarli szyki w obronie budynku Salvisberga oraz na gazetawroclawska.pl: Radni bronią koszar przed wysokim murem.

Pozostałe pisma o tej samej treści:

pismo_radni_Ossowski pismo_randni_Bramorski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
List poparcia dla inicjatywy Radnych , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia - Tumw.pl - Wszelkie Prawa zastrzeżone
kontakt@tumw.pl