22

kw.

Budżet obywatelski jednak wypalił. Wrocławianie złożyli ponad 200 projektów »

Bez kategorii

Do magistratu trafiło do soboty ponad 200 projektów do budżetu obywatelskiego. Komisja złożona z urzędników wybierze teraz kilkadziesiąt z nich, na które w czerwcu będą mogli głosować mieszkańcy Wrocławia. Obok nowych chodników, nasadzeń zieleni i wytyczania kolejnych pasów rowerowych, na liście znalazła się m.in. budowa Parkour Parku „Wrocławski flow” czy rolkowiska na Polanie Popowickiej. Do rozdysponowania są 2 mln złotych.

(…) Swoje postulaty złożyl też TUMW. Członkowie Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia proponują m.in. budowę przejść dla pieszych na rondzie Reagana, na ul. Piotra Skargi (w ciągu Promenady Staromiejskiej) i na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat, św. Mikołaja, Ruskiej i Kazimierza Wielkiego. Chcą też rekonstrukcji hełmu wieży kościoła św. Macieja, postawienia ławek na placu Kościuszki i wyciszenia ruchu tramwajów przez szlifowanie szyn na kilku ulicach naszego miasta. (…)

Czytaj całość:

http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,budzet-obywatelski-jednak-wypalil-wroclawianie-zlozyli-ponad-200-projektow,wia5-3266-15536.html

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Budżet obywatelski jednak wypalił. Wrocławianie złożyli ponad 200 projektów, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Towarzystwo Upiększania Miasta Wrocławia - Tumw.pl - Wszelkie Prawa zastrzeżone
kontakt@tumw.pl